fb
Popis fotky Zlato bez DPH

Jsme smluvními partnery
České mincovny a České národní banky

Zlatý investiční slitek Fortuna - 31,1g (PAMP)

P A M P - Produits Artistiques Métaux Précieux (umělecké, precizní výrobky z drahých kovů) je přední světový nezávislý zpracovatel drahých kovů a bezesporu nejprestižnější.

Celý popis produktu
Výrobce: PAMP Switzerland
nyní nedostupné
Cena: zdarma
Sazba DPH: osvobozeno od DPH
  • Popis
  • Dotaz prodejci
  • Odeslat známému
Celý popis produktu

P A M P - Produits Artistiques Métaux Précieux (umělecké, precizní výrobky z drahých kovů) je přední světový nezávislý zpracovatel drahých kovů a bezesporu nejprestižnější.

Říká se, že pojem „umění“ naznačuje hledání dokonalosti, na druhou stranu, dokonalosti je nejčastěji dosáhnuto změnou. PAMP si vytyčil cíl – dosažení nejvyšší kvality. Tento status si drží především díky inovacím, které jej dostaly na špici pokročilých rafinérů drahých kovů.

 

Za dlouhá léta PAMP věnoval výjimečnou pozornost vystavění své reputace. Ta je zalita do každého z jejich produktů. PAMP je prestiž.

Londýnská asociace pro trh se zlatými slitky (LBMA) a Londýnský platinový a palladiový trh (LPPM), stejně jako přední světové termínové trhy akreditovali PAMP jako producenta standardu „Good Delivery“.

Standard byl vytvořen jako pomoc mezinárodní klientele pro hledání těch nejlepších výrobců a zprostředkovatelů. Akreditace Good Delivery je standardem, podle kterého se posuzují výrobní postupy a produkty z drahých kovů samotných. PAMP nabízí velkou škálu hmotností produkovaných slitků, z nichž Vám nabízíme zlaté slitky od hmotnosti jednoho gramu do jednoho kilogramu a menší dekorativní stříbrné slitky.

Slitky PAMP nakoupené prostřednictvím těchto webů je možné v případě potřeby okamžitě odprodat mimo naší havířovskou prodejnu rovněž v Praze, krajských městech Ostravě, Brně, Hradci Králové, Plzni a také v Chomutově a Jablonci nad Nisou a to 2% pod aktuální cenu kovu!

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.

Poptavkový formulář